Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere pentru adminat :D

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Profess|0NAL

Profess|0NAL


Numarul mesajelor : 3
Localizare : Ctza
Data de inscriere : 18/08/2008

cerere pentru adminat :D Empty
MesajSubiect: cerere pentru adminat :D   cerere pentru adminat :D Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 8:21 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: Profess|0NAL
2. ID de Y!Messenger : black_man20200
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : am mai avut admine pe servare..
4. Jucati din net cafe-uri ? : nup! pc personal Smile
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : Iulian
- varsta: 15
- oras : Ctza
- ocupatie : licean Smile
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : aici depinde de cat stau pe pc pe zi..sunt unele zile stau toata ziua.. si joc cs .. in alte zile stau 1-2 maxim 3 h Razz ... si joc numai pe srvuri Full!
7. De ce vreti admin ? : Nu suport cand vad cate un admin adormit sau un codat si nu e admin sau alte situatii dinacestea!
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : .... eu ... nu pot ajuta q nimic.. noi toti da Wink
atat adminii cat si playeri Wink
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : dur! dar si q simtu umorului...
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : PAS Razz :d:d:d vreau sa spun doar k uneori admini dorm Wink dar e ok!


Apreciez ! multumesc!
Sus In jos
Profess|0NAL

Profess|0NAL


Numarul mesajelor : 3
Localizare : Ctza
Data de inscriere : 18/08/2008

cerere pentru adminat :D Empty
MesajSubiect: Re: cerere pentru adminat :D   cerere pentru adminat :D Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 12:18 pm

nu imi raspunde nimeni ? Crying or Very sad scratch
Sus In jos
rS^

rS^


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 13/04/2008

cerere pentru adminat :D Empty
MesajSubiect: Re: cerere pentru adminat :D   cerere pentru adminat :D Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 11:04 am

Smile).
Sus In jos
EcStAsYNiGhT

EcStAsYNiGhT


Numarul mesajelor : 5
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/09/2008

cerere pentru adminat :D Empty
MesajSubiect: Re: cerere pentru adminat :D   cerere pentru adminat :D Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 3:56 pm

se aproba cererea sau nu a fost vizualizata? Sad
Sus In jos
MSt

MSt


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 07/09/2008

cerere pentru adminat :D Empty
MesajSubiect: Re: cerere pentru adminat :D   cerere pentru adminat :D Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:03 pm

nik cs:MSt
id mss:viorel_2008smenu@yahoo.com
Am mai avut admine pe servare.
Joc de acasa si joc f mult:D>
Numele real:Viorel
Varsta:21
Joc cs pe zic cam 12 ore:)))) imi place f mult am steam oricg ma costat 10 euro joc cs de 5 ani si vreau in continuare sa joc .
vVreau admin pe sv pentru ca imi place servarul merge bn dar numi place ca intra mul;t codati si din cauza lor nu pot juca stiu cine e codat si cn joaca la sunet si toate chestiile astea imi place f mult sa am admin Very Happy
am intalnit fm multe prb pe serv se joaca codati si sunt unii admini
care la cei care nu au cod si joaca bine da ban si ceilati care au cod asteapta mult ca sa le dea ban dar se vede de la o posta ce pot sa mai spun imi place cs.MUltumesc pentru intelegere
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere pentru adminat :D Empty
MesajSubiect: Re: cerere pentru adminat :D   cerere pentru adminat :D Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere pentru adminat :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin
» cere admin
» Cerere de Admin
» cerere slot
» cerere slot

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: galatiCS.malware-site.www :: Serverul galatiCS.malware-site.www-
Mergi direct la: