Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ban aiurea

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
nebunU

nebunU


Numarul mesajelor : 12
Localizare : Brãila
Data de inscriere : 01/09/2008

ban aiurea Empty
MesajSubiect: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 2:27 pm

azi pe data de 01/09/2008 ora 14:25 am primit ban pe serverul vostru ... nu sa verificat daca am cod ... deci nu mi sau facut poze , mi sa dat blind si mi`a fost scos .. am steam nu joc de 2 sapt cs ca alti deci nush dc am primit ban ....

Kicked :"codat (banat pentru 9999999 min)

da dc nai verificat ma sa vezi daca am cod .. nici casti nu cred ca aveai in timp ce tineai pe mn
Sus In jos
BoNo

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 27/03/2008

ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 6:24 pm

nebunu..Lasa ip-ul sa scot Smile
Sus In jos
nebunU

nebunU


Numarul mesajelor : 12
Localizare : Brãila
Data de inscriere : 01/09/2008

ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 11:48 pm

bono .. nu se face asa frate .. e vb ca fiecare admin care da ban aiurea fara sa verifice playeru respectiv ar trebui sanctionat ori sa ii mai scada din admin ori exclus din clubu vostru bn acum nu ca zic eu sa il dati afara dar pe parcurs asa ar trebui sa faceti !
am ip dynamic eu puteam sa intru ca mi se schimba ip la fiecare rr la pc .. dar am postat sa nu imi dea ban mereu cand ma vede pe server ... in fine oricum ms Smile
Sus In jos
nebunU

nebunU


Numarul mesajelor : 12
Localizare : Brãila
Data de inscriere : 01/09/2008

ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 12:06 am

mda... m`am inselat mia dat ban pe clasa de ip`uri ... 79.117.232.203 scoate si mie unu banu cat mai repede daca se poate va rog:)
Sus In jos
rS^

rS^


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 13/04/2008

ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 10:50 am

amx_unban sau cum..??k til scot eu Smile
Sus In jos
rS^

rS^


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 13/04/2008

ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 11:02 am

gata ti l-am scos Smile
Sus In jos
nebunU

nebunU


Numarul mesajelor : 12
Localizare : Brãila
Data de inscriere : 01/09/2008

ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 1:49 am

cea vrut sa fie aia ?? Smile) sa ma pui la incercare sa vezi daca stiu cei ala admin sau cu ce se mananca ?Smile) pacat ca m`am uitat prea tarziu
app mersi ca mi`ai scos banu . ai un head de la mn Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea   ban aiurea Icon_minitime

Sus In jos
 
ban aiurea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban aiurea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: galatiCS.malware-site.www :: Serverul galatiCS.malware-site.www-
Mergi direct la: