Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Un admin as vrea si eu :):) !

In jos 
AutorMesaj
error

error


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 02/09/2008

Un admin as vrea si eu :):) ! Empty
MesajSubiect: Un admin as vrea si eu :):) !   Un admin as vrea si eu :):) ! Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 11:13 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: error ><
2. ID de Y!Messenger : cla4ud1u
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : Am pe toate srv de pgl de war , am avut pe nosferatu.idle.ro,sol.nobody.ro,cs.idle.ro etc.
4. Jucati din net cafe-uri ? : NU
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :Claudiu
- varsta:16
- oras :Galati
- ocupatie :Elev
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? :7-8 ore pe zi ,pe galatiCS.malware-site.www si cs.pgl.ro
7. De ce vreti admin ? : Pt a putea sa am grija de server, pt a avea loc pe srv si pt ca nu am de fiecare data !
Very Happy - Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : Nu este obligatoriu..dar daca vreti puteti sa scrieti
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :Un admin tre sa aiba rabdare tre sa fie calm si un model fata de ceilalti jucatori adika :sa nu joace cu coduri , sa nu vorbeasca urat ,sa nu de afara de pe server pe cine vrea el cand vrea el fara nici un motiv etc
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : Pe serveru-l galatiCS.malware-site.www de multe ori cand intru noaptea pe server dupa 2 sau dimineata pe la 6 panala vreo 8 nu gasesc nicic un admin pe server si pt ca nu este admin se baga ce harta cade la voturi si playerilor dak nu palce ies de pe server si asa se goleste sau intra codati si nu am ce sa le fac pt ca nu am admin !



Multumesc ! Sal Smile Smile Razz
Sus In jos
 
Un admin as vrea si eu :):) !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un admin as vrea si eu :) !
» in legatura cu un mic admin
» cere admin
» Cerere de Admin
» Cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: galatiCS.malware-site.www :: Serverul galatiCS.malware-site.www-
Mergi direct la: