Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cereri BAN/UNBAN!

In jos 
+3
cRn
L3 p@rkour
Admin
7 participan?i
AutorMesaj
Admin

Admin


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 18/03/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 3:16 am

In cazul care ai fost banat pe nedrept atunci te rog sa faci aici cerere de unban!

Pt a fii unbanat trebuie sa fii cunoscut de admini drept un jucator corect si NECODAT. Trebuie sa mentionezi data si ora la care ai fost banat, care crezi ca a fost motivul, ce nick ai avut, ce IP ai, si daca stii regulile de pe server si delimitarile de pe server! Daca nu le stii intra sa te uiti peste ele si apoi mai vorbim!

In principiu counterii nu intra peste teroristi, iar teroristii nu pandesc si pun bomba cat mai repede! PE SERVERUL galatics.malware-site.www NU SE INJURA, daca nu intelegeti aceasta regula si o incalcati, luati llama, kick si daca sunteti chiar nesimtiti luati ban! Daca v-ati invatat lectia si va cereti scuze asteptam cererile voastre aici!
Sus In jos
http://redbull.forumer.ro
L3 p@rkour

avatar


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 05/04/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Am primit ban degeaba!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 12:39 pm

Salut,fratilor ala CiuCIurica sau cum lo chema sufera de admin...imi face ss (poze)..intra pe mess ii dau pozele nu aveam nici un fel de cod..a luat pozele sa uitat la ele..si zice iti dau ban,eu il intreb de ce...a zis,asa vreau eu!
Scoatetimi fratilor banu si lu ala adminu...
Multzumesc!
Sus In jos
cRn

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 01/04/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Re: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 12:41 pm

in poze aparea k esti codat...asa k banu nu ti-l scoate nimeni...si dak vrea cineva poza sa mi-o ceara k i-o trimit
Sus In jos
vladgatu

vladgatu


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 28/04/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Re: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 2:44 am

SALL. am primit ban de la CIUCIUREL sau cum il cheama in cs pt ca am folosit wall 2 runde si mi-a dat kick de vreo 4 ori si dupa ce am scos wall-ul (am primit kick) am recunoscut pe srv ca am avut wall ca mie nu imi place sa mint omu' si mi-am cerut si scuze de la el si in urmatoarea secunda imi da ban pt 9999999etc. minute. -- -- -- -- -- IMI CER MII DE SCUZE SINCERE SI PROMIT CA NU MAI FOLOSESC ASTFEL DE CODURI PE ACEST SERVER.... nu am injurat si nu mi-am batut joc de altzi playeri -- -- -- asa ca va implor sa imi scoatetzi banul ( UNBAN ) si promit ca ma voi cumintzi (adik nu mai folosesc coduri inclusiv wall simplu ). a.. si am citit regulile si le stiu asa ca imi mai cer odata scuze si de la ciuciure dar cred ca era corect sa imi mai dea o sansa -- asa cred eo.

nick: KaMiyKaTzZE
IP: 79.112.89.38
data: 1 mai 2008
Sus In jos
Admin

Admin


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 18/03/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Re: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 2:51 am

KaMiyKaTzZE noi iti mai dam o sansa de a juca pe server..daca o data te mai prindem ca joci cu wall sau orice fel de cod nu iti mai scoate nimeni ban-ul!
Sper ca ai inteles!
Sus In jos
http://redbull.forumer.ro
vladgatu

vladgatu


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 28/04/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Re: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 12:20 am

we a intrat unu cu o gramada de coade si faceravagii pe server admin man cica GoldenBOY si are din toate codurile. acu sa intratzi ca are cod man si sa ii datzi ban da nu permanent.
Sus In jos
jeT

jeT


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/08/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Re: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 4:10 pm

nick jeT
ip 78.96.11.203
data 3 august
ora 16
am jucat prima data pe server....era byca....au zis unii ca am coade si pac ban....daca adminii se iau dupa gura lumii e clar...
Sus In jos
Karacter

Karacter


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 21/08/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Re: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 11:04 am

As dori sa denunt un "codat" aparut pe server pe la ora 10:30.Folosea spin-hack , aim , wall si speed Smile + ca injura ca la usa cortului.Nickul exact era *LUN3T1$$TUL* .Daca doriti dovezi , am un demo inregistrat pe care vi-l pot trimite adaugandu-ma in lista de messenger sau prin email : gabyfromhell_2006@yahoo.com
Sus In jos
I-NeeD-MoneY^BraiLa

I-NeeD-MoneY^BraiLa


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 27/08/2008

Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: DECI LOL BAN ASA FARA POZE   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 5:20 pm

Mi-am luat ban pe harta de_inferno Neutral lol! Neutral lol! Neutral lol! Neutral lol!
Adminul intrase de knd era de_nuke
A vazut k joc bine si mia dat blind...iam zis k sa-l scoata la scos
Mai joc ce mai joc rup inima'n nijte playeri q awp-ul
Si primesc ban bounce bounce
Qm asa ceva ?
Fara poze? pig pig
Fara sa verifice k am steam? (status in consola)
Fara sa-mi ceara id-ul de steam sa vada dak e adev k am steam orig? ( i_need_money_2007 id steam)
Vreau sa mi se scoata banul
Am RDS asa k ip-ul nu`l mai shtiu k am dat disconnect la net si tot nu merge sa intru...zice k am ban

79.116.130.160 asta e ip-ul pe kre il am aqma ...admin_unban 79.116.130.0 k sa imi scoata clasa de ip-ri banate sau banat k am luat doar 1 data

AST RASP!

BFT ALL!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cereri BAN/UNBAN! Empty
MesajSubiect: Re: Cereri BAN/UNBAN!   Cereri BAN/UNBAN! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cereri BAN/UNBAN!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CERERI PLUGINURI!
» Tutorial UnBan-Cum sa iti scoti banu de pe un server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: galatiCS.malware-site.www :: Serverul galatiCS.malware-site.www-
Mergi direct la: