Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!

In jos 
+7
VaSy*v3X
rS^
vladgatu
sandu
cRn
L3 p@rkour
Admin
11 participan?i
AutorMesaj
Admin

Admin


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 18/03/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 3:17 am

Aici reclamati adminii care nu isi indeplinesc sarcinile pe server ! Daca va simtiti nedreptatiti intr-un fel de un admin , postati aici ce a facut si noi vom verifica daca este adevarat ! Jucatorii care contesta pe nedrept vor primi ban ! In caz ca un admin a nedreptatit un jucator va avea de purtat consecintele necesare!
Sus In jos
http://redbull.forumer.ro
L3 p@rkour

avatar


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 05/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Am primit ban degeaba!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 12:40 pm

CiUcIurica sufera de admin..si da ban degeaba!
Sus In jos
cRn

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 01/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 12:42 pm

banu nu a fost degeaba..."cheats stoped" ia vezi gasesti asa ceva in pozele care mi le-ai trimis?
Sus In jos
L3 p@rkour

avatar


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 05/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Nu gasec   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:11 pm

Cred ca ai scris u cheats stoped...si cand miai dat blind si am rams blindat:)) si nu mai vedeam ma inrteam pe acolo si ma omora aia..tot coade aveam?
Ziceam scoate ma blindu...si nu scoteai mai lasat asa vreo 5 min
Sus In jos
cRn

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 01/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:14 pm

alta treaba nu aveam decat sa iti modific tie pozele...in plus se vede k e de la joc aia...te-am prins cu coade...ramai banat pana nu va mai fi servu. doar nu crezi k iti voi scoate banu k nu mai intri cu coade. te-am prins, salut ! servu asta se respecta ... deci nu ai ce cauta aici. blind ti-am dat k sa nu potzi sa joci. iti dadusem ban si tu tot intrai. si blind ti-am dat dupa ce ai intrat a nu stiu cata oara pe server ... bineintzeles fara coade atunci k de-abia te prinsesem cu ele..


Ultima editare efectuata de catre cRn in Sam Apr 05, 2008 1:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
L3 p@rkour

avatar


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 05/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Unde mai prins?   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:17 pm

Dc mai lasat cu blindu ?..aa?
Cred ca mi-ai modificat pozele..cu photoshop...ca coade nu aveam..lasa sa intre adminu principal sa vada daca joc cu coade...cred ca e cel mai bn
Sus In jos
cRn

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 01/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:19 pm

hai ma lasa-ma cu photoshopu...pozele le am salvate in calculator...nu aveam nici un motiv sa iti dau ban degeaba.nu te cunosc nu ma cunosti.am mai cerut poze si la altzii si mi le-au trimis si nu aveam nimic...si au ramas pe server
Sus In jos
Admin

Admin


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 18/03/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Le parkour   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:23 pm

Daca adminul ciuciurica tia facut poze si te-a gasit cu wall,aim (coade) trebuia sa te avertizeze sa nu mai joci cu coade..sau daca tot jucai cu coade trebuia sa-ti dea ban!
Nu cred ca avea vreun motiv sa-ti modifice pozele!
Asa ca salut
Sus In jos
http://redbull.forumer.ro
cRn

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 01/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:24 pm

se vede clar in poza. si fontu si culoarea sunt de la joc. asa k lasa vrajeala si recunoaste dak mai vrei sa intri in viatza ta pe servu asta. Discutzie inchisa. dute si joaca solitaire dak nu esti in stare sa joci cs fara coade.

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Aimmapusp0002rz6
Sus In jos
cRn

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 01/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:25 pm

acum am postat si poza.alte reclamatii?
Sus In jos
L3 p@rkour

avatar


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 05/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Se vede   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:28 pm

Se vede de la o posta ca ai modificat pozele cu Photosop! ce dreaq
Sus In jos
sandu

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 06/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 8:28 am

ba are dreptate asta ca lai modificat ca uitate si la scris sus cand a luat pe cineva a scris cu rosu deschis dar unde scrie cheats stopet ii cu rosu jif io zic ca lai editat
Sus In jos
vladgatu

vladgatu


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 28/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 12:55 am

are dreptate SANDU is editate cu un program ceva pt ca acel rosu e un visiniu si nu e caracteristic jocului aceasta culoare. deci nu spun ca nu juca cu coduri dar nici nu il acuz ca nu stiu care e adevarul (adik de ce ia dat ban)
Sus In jos
rS^

rS^


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 13/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 4:03 pm

vladgatu nu te mai baga..k si u ai fost codat..asa k taci
Sus In jos
VaSy*v3X

VaSy*v3X


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 25/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:20 pm

LA POZA AIA SE VEDE CUM SCRIE "CHEATS STOPED"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pe langa radar pe acolo...
Sus In jos
vladgatu

vladgatu


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 28/04/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 10:20 am

ba adminilor mai intratzi pe server ca intra codatzi si de astia care injura !!!!!!!!!!!!!! Sad Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation multzumesc >>>....<<<
Sus In jos
Music

Music


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/08/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 5:51 pm

ciuciurica mi-a dat blind pe harta de_dust2..i-am zis sa mi-l scoata.. mi l-a scos dupa 5 minunte..dupa aceea..a schimbat harta in awp_india fara nici un vot iar acolo ofticanduse ca dadeam HS cu awp m-a banat nefacandu-mi nici macar o poza sau dandu-mi blind.Dupa aceea am incercat sa mai intru pe srv fiind pe rds si schimbandumi-se ip-ul dupa ce dau disconect..si prostul ca nu-l pot numi altfel..tot pe ip imi dadea ban..acest admin nu stie nici macar comenzile...ce sa mai zic..este in stare sa modifice pozele acelea in photoshop la cat de but este.VREAU SA I SE SCOATA ADMINUL pentru ca asemenea persoane nu au ce cauta pe un srv..mai ales ca in jumate de ora banase jumate de server fara motiv..
Sus In jos
Music

Music


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/08/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 6:01 pm

are cnv de gand sa-mi raspunda?
Sus In jos
nebunU

nebunU


Numarul mesajelor : 12
Localizare : Brãila
Data de inscriere : 01/09/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 2:10 am

multi sunt cu lipsa de experienta ... intra pe server vede unu cu un scor mai bun .. si incepe cu blind .. da nici macar nu tine pe tine sau na .. daca asa cred ei ca e bine .. eu cel putin m`am saturat blind in fiecare zi de cel putin 10 ori .. da niciodata nu mi sau facut poze si ar trebuie sa nu mai dea blind ca blindu e vechi si nu mai tine .. cel mai bine verifici prin amx_ss sau stai pe player atent si cum trebuie si daca vezi ceva suspect dai ban sau chiar mai simplu si mai bine e sa faci un demo postezi pe forumu si sa vada toti si sa isi dea cu parerea .
Sus In jos
EcStAsYNiGhT

EcStAsYNiGhT


Numarul mesajelor : 5
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/09/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 3:19 am

Nu am nimik de zis in legatura cu adminii dar e nasol...ca eu intruu cateva ore ziua vreo 2-3 si joc dar seara joc ff mult de la 12 pana pe la 3-4 si nu is admini .....am trimis cerere ptr admin dar nu stiu cand va fi aprobata sau poate nu ...astept cu nerabdare raspunsul vostru.

PS:Seara intru in permanenta si nu vor mai fi codati..si dinastea care vb vulgar:( sper ca cititi si acest mesaj --Ecstasy^Night
Sus In jos
EcStAsYNiGhT

EcStAsYNiGhT


Numarul mesajelor : 5
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/09/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 12:00 am

Care imi raspunde si mie la cererea aia Sad v-am zis ..eu intru mult seara si is numai codati...vreau si eu admin..plz...ms de intelegere
Sus In jos
I-NeeD-MoneY^BraiLa

I-NeeD-MoneY^BraiLa


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 27/08/2008

Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: cei'i din [glCS] kre au admin imi dau ban fara dovada   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 5:29 pm

[glCS]F|rst Th|e mia dat ban 1 data...(fiind a2a oara knd primesc ban fara motiv pe sv)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!   Reclamatii referitoare la actiunile adminilor! Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii referitoare la actiunile adminilor!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatii Admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: galatiCS.malware-site.www :: Serverul galatiCS.malware-site.www-
Mergi direct la: