Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Aici faceti cerere de admin!

In jos 
+24
Mihaela
EcStAsYNiGhT
buby copilul atomyk
I-NeeD-MoneY^BraiLa
BlaKe*
cataw
Mutantu'x
di@volo
pablo
Luck1an
smenarul
abyca
vladgatu
VaSy*v3X
.|.V.t.N.|. HuNt3r
ApasFinDauDivin
D33A
rS^
sandu
run or die
oana
BoNo
Sandman
Admin
28 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin

Admin


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 18/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 2:54 am

Aici faceti cerere de admin in cazul in care consideratzi ca mertitatzi acest privilegiu! Nu dam admin la oricine! Trebuie sa fiti responsabili si destul de maturi in gandire! Chiar daca luati admin, la fel de ushor vi-l putem lua daca nu respectati regulile de bune maniere si nu demonstrati ca sunteti mai destepti decat cei care acuza jucatori aiurea de coduri!

1. Cu ce Nick jucati pe server ?:
2. ID de Y!Messenger :
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? :
4. Jucati din net cafe-uri ? :
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :
- varsta:
- oras :
- ocupatie :
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? :
7. De ce vreti admin ? :
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Apr 14, 2008 12:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://redbull.forumer.ro
Sandman

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 26/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 8:23 pm

vreau admin cu numele Sandman plzzzzzzz Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Admin

Admin


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 18/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 8:37 pm

Puteai si tu sa raspunzi la cateva puncte macar

Zii Id de yahoo si discutam
Sus In jos
http://redbull.forumer.ro
Sandman

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 26/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 9:33 pm

id meu este ady_sandman
Sus In jos
Admin

Admin


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 18/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: NU MAI POSTATI ASA!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeJoi Mar 27, 2008 1:13 am

Nu mai postati asa Very Happy 'Vreau admin cu numele cutare plsss' ca nu vi se mai ia in considerare...daca vreti admin completati(VA COMPLETEZ EU SA VEDETI) asta:

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: Ghita
2. ID de Y!Messenger : ghita_ghita
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : Pui servere pe care ai mai avut admin
4. Jucati din net cafe-uri ? : Raspunzi cu DA sau NU
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale: Numele,varsta voastra,orasul de unde sunteti..ocupatia nu este obligatorie dar daca vreti,puteti sa scrieti
- nume real :
- varsta:
- oras :
- ocupatie :
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? :Scrii cat timp joci CS si pe ce servere
7. De ce vreti admin ? : Scrii de ce vrei admin
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : Nu este obligatoriu..dar daca vreti puteti sa scrieti
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :Aici scrieti care considerati ca sunt sarcinele unui admin
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : Scrii ce probleme de adminare ai gasit pe serveru-l galatiCS.malware-site.www
Sus In jos
http://redbull.forumer.ro
BoNo

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 27/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeJoi Mar 27, 2008 11:17 pm

Salut! Am intrat pe acest server pur intamplator insa mi-a lasat o impresie foarte placuta. Drept dovada, mi-am facut si cont:) Nu stiu exact cat de usor se poate obtzine un admin, insa as fi interesat. Ca date personale... joc c.s. de 4 ani...sunt student in iasi. In general am frecventat servere precum turbozone, lg etc. si am suficienta experientza in ceea ce presupune un adminat responsabil. Nu am folosit cheat-uri niciodata, sunt un tip civilizat si nu apelez la injurii sau un alt tip de limbaj trivial.
As fi interesat de admin, ptr. ca de multe ori joc dimineatza sau seara tarziu...cand apar tot felul de copii care sub forma limbajului sau a unui cod strica strica jocul celorlaltzi, inclusiv al meu. Joc acest game tocmai pentru a ma destinde, nu pentru a-mi crea stari de nervozitate datorate unor analfabetzi vulgari etc.
Id-ul de messenger e me_xerxes

Multzumesc anticipat
Sus In jos
oana

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:04 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: o@n@
2. ID de Y!Messenger : oana_forever2000
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? :Nici unu dar ma descurc daca imi dati!
4. Jucati din net cafe-uri ? :Nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : Ma scuzati dar nu pot sa zic!
- varsta:22
- oras :Galati
- ocupatie :Studenta
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : cam 4-5 ore pe zi, cateva servere, :cs.stedu.ro, cs.elite-pgl.ro
7. De ce vreti admin ?:Pentru ca urasc codatii.
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : O multime de codati,dar si admini incapabili.
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :Sa administreze serverul corespunzator, sa baneze codatii, dar si sa mentina o buna dispozitie pe server pt ca pana la urma distractia e pe primul loc
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :nici o problema pana acum.
Sus In jos
run or die

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 06/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeDum Apr 06, 2008 2:19 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: Run Or Die
2. ID de Y!Messenger : decu_teo@yahoo.com
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : niciunul
4. Jucati din net cafe-uri ? : nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale: da
- nume real : Decu Teodor
- varsta: 20
- oras : Giurgiu
- ocupatie : student
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : o ora; joc pe multe servere
7. De ce vreti admin ? : Petru ca e nevoie de cineva sa mentina ordinea pe server
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : Sa incurajeze lumea sa joace corect
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : Niciuna
Sus In jos
sandu

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 06/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeDum Apr 06, 2008 8:41 pm

cu ce nik jucati pe server :Kyubii the demon fox
id mess :bad_sandu18
pe ce server am mai avut admin:gigi srl wrestling dream servers
daca doritii sa lasati cateva date personale:yap
nume real : alex
varcat timp joc cs si pe ce servere : 12 ore gigi srl mai multe
dece vreau admin:pai sai banez pe codatii sa schimb hartiicand sunt putini playerii
Sus In jos
rS^

rS^


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 13/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 11:23 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ? rS^
2. ID de Y!Messenger : adytzu_smecheru2006
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : cs2.satoga.ro , cs.ennergy.ro..
4. Jucati din net cafe-uri ? : nu Smile
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : rusu adrian
- varsta: 15
- oras : galati
- ocupatie : mai mult la calc..si antrenamente..
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : poi cam de 5 ori pe zi..cam asa Razz
7. De ce vreti admin ? : vreau admin deoarece cateodata intru pe serv si sunt multi codati..si se pare k de fiecare data se intampla sa nu fie nici un admin pe serv..iar unii vb vulgar Smile
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : poi pe unele serv la fel este situatia..dar este mai grav..deoarece acolo sunt admini online dar nu vad codatii..si asta ma dispera cel mai mult..
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : sa le dea slay/kick/ban la pers. care vb vulgar..sa fak poze atunci knd un jucator spune k un alt jucator este suspect..trb facute poze si dat id..sa schimbe harta dupa timpul regulamentar..nu din 5 in 5 min..cam atata...nuj ce sa mai zic..ms Smile
Sus In jos
BoNo

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 27/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 8:18 pm

rS...pana nu invetzi tu sa vb frumos...nu ai ce cauta pe server...te-am anuntzat si seara...data viitoare...ai direct exec... Auzi...Ma injuri 5 min pe server...si ai curaj sa ceri admin
Sus In jos
D33A

avatar


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 28
Localizare : Barlad
Data de inscriere : 14/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 11:37 am

[quote="Admin"]Aici faceti cerere de admin in cazul in care consideratzi ca mertitatzi acest privilegiu! Nu dam admin la oricine! Trebuie sa fiti responsabili si destul de maturi in gandire! Chiar daca luati admin, la fel de ushor vi-l putem lua daca nu respectati regulile de bune maniere si nu demonstrati ca sunteti mai destepti decat cei care acuza jucatori aiurea de coduri!

1. Cu ce Nick jucati pe server ?:D33A
2. ID de Y!Messenger :comin_king
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? :Nu am mai fost admin
4. Jucati din net cafe-uri ? :Nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :Cosmin Sisca
- varsta:13 ani
- oras :Barlad
- ocupatie :Scoala
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? :2 ore pe zi si joc pe serveru galatics.malware-site.www
7. De ce vreti admin ? :Pentru ca nu am fost niciodata admin si as vrea shi io sa fiu
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :Sunt prea multi codati
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :Cele care sunt scrise in regulament si trebuie sa fie respectate
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :Nici una
Sus In jos
ApasFinDauDivin

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Cerere admin   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 9:20 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ? Apas Fin Dau Divin
2. ID de Y!Messenger :Literatu_ro@yahoo.com
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? :Am mai avut si pe alte servere admin
4. Jucati din net cafe-uri ? :Nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : Ivan Ciprian Alexandru
- varsta:21
- oras :Galati
- ocupatie :Student la Litere si Teologie
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : aproape 8 ore
7. De ce vreti admin ? :Pentru ca sa disper codatii
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :Sunt prea multi codati
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :Cele care sunt scrise in regulament si trebuie sa fie respectate
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : Lipsa vitezei de reactie la admini ... lipsa unor admini cu experienta ... adminii care au cel putin 2 ani de cand au inceput sa fie prima data admini recunosc codurile imediat dar aici totul este lent ... Eu am mai bine de 2 ani de cand sunt admin.

As dori totusi sa stiu de ce mi-ati sters primul post pe care l-am facut pentru admin.

_________________________________________________________________________
Knock! Knock! Who's there? Jesus ? Omg! OMG! Wallhack! How did you knew it was me??
Sus In jos
.|.V.t.N.|. HuNt3r

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Sunt .|.V.t.N.|. HuNt3r si vreau adm plss   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 2:34 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?:.|.V.t.N.|. HuNt3r
2. ID de Y!Messenger :raul_bodosca
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? :pe multe, nu le mai tin minte
4. Jucati din net cafe-uri ? :nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :Bodosca Raul
- varsta:12
- oras :deva
- ocupatie :scoala
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? :cam toata ziua si pe aproape toate servarele laleagane si altele
7. De ce vreti admin ? :NU SUFAR CODATII Evil or Very Mad
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :sa se asigure ca un jucator nu e codat,cand schimba mapa sa dea la vot si sa tina cont de parerile tuturor,etc.
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :nuSUNT Wink Very Happy Smile ASA SV NU AM MAI VAZUT SA NU AIBE PROBLEME LA ADMINI lol! Shocked
Sus In jos
VaSy*v3X

VaSy*v3X


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 25/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: VaSy*v3X(cerere admin)   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 1:50 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: VaSy*v3X
2. ID de Y!Messenger : alex_gl09
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : cs2.satoga.ro ; cs.extream.ro ;axl.idle.ro
4. Jucati din net cafe-uri ? : NU!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :Vasiliu Alexandru
- varsta:15
- oras :Galati
- ocupatie :cs........antrenamente(la fotbal)
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : poi de pe la 5 pana pe la 11-12........joc pe cs1.satoga.ro;cs2.satoga.ro;cs.smanet.ro
7. De ce vreti admin ? :cateodata pe servere sunt jucatori care injura , au coduri,nu respecta regulile,si problema e ca nu sunt admini care sa rezolve problema.....am mai avut admin si nu s-a plans nimeni de cum procedam.....
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : poi cam aceeasi treaba.......si nu exista deloc respect pt admini...........dak ash avea admin ar fi mai mult respect pe serv. .....si nu profit de admin...Very Happy
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :dak sunt codati .........ban direct (permanent)...,dak exista suspiciuni...se fac poze ......pt a vedea dak exista cod..Very Happy...si sa ia masuri cand jucatorii se injura intre ei
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :admini care sunt prieteni cu unii jucatori si carora le permite sa faca ce vor pe serv(sa injure..si ii nu le atrage atentia ca nu respecta regulile)




+%+%+%+%+%+%+%+%+%+%MULTUMESC+%+%+%+%+%+%+%+%+%
cheers cheers cheers cheers sper sa primesc admin:D cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
vladgatu

vladgatu


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 28/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 11:51 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: KaMiyKaTzZE
2. ID de Y!Messenger : vladgatu
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : pe niciunul
4. Jucati din net cafe-uri ? : NU
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : GATU VLAD
- varsta: 14 ani
- oras : IASI
- ocupatie : Elev clasa a 8-a
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : cand merg la scoala nu prea joc. joc in weekend si vacante.
7. De ce vreti admin ? : pentru ca nu am avut niciodata admin pe un server si mi-ar placea si mie sa fiu ADMIN.
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : SUNT MULTI CODATI.
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : Sa joace pe serverele pe care e admin si sa controleze situatia pe serveru actual.
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : NU am intalnit pentru ca nu am fost admin niciodata.
Sus In jos
abyca

abyca


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 30/04/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 8:51 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: NoRoCeL
2. ID de Y!Messenger : gabel_94
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : pe 10-15 da nu mai le tin minte Neutral
4. Jucati din net cafe-uri ? : nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :Podasca Andrei Gabriel
- varsta:14 ani
- oras :Galati
- ocupatie :scoala
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : aproape toata ziua....
7. De ce vreti admin ? :deoarece pe alte sv sunt codati.....vorbesc vulgar....si alte chesti....de aceea eu va voi ajuta sa i facem pe ceilalti sa respecte regulile...
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : sunt f multi codati
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :pai dak sunt codati....si i vad io le dau ban direct...dak am suspiciuni despre pers respectiva i fac poze....si sa iau masuri in cazul in care jucatori se injura intre ei....
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :sunt unu admini care ii dau ban sau kick ca asa vor ei....deci ei nu stiu ce e ala un admin:|
Sus In jos
smenarul

smenarul


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 05/06/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 9:19 pm

1. inainte jucam cu nick de asasin dar ma lasai un timp si am revednit in forta cu nick smenarul si ma inerveaza ca unii miau copiat nick si joaca cu coade offf
2. ia meu de mes este stefan_ionut80
3. am avut pe multe man timp de 4 ani si joc de 5-6 ani cs si admin prezent mai am pe sof.no-ip.info dac este sa intri pe acolo si il nimeresti pe tonda sal intrebi cat sunt eu de bun si cas un jucator corect mai am si pe WaRRiOrS.idle.ro
4. nu man joc de acasa cai mai bine ca ma net
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- numele meu este Ioan Stefan Ionut
- 19 ani am
- orasul meu cel mult iubit galati
- ospatar dar momentan somer
6. pai joc cam mult man joc nu zic nu si joc pe dierite servare
mai ales unde sunt eu admin ca mai scap de codati
7.pai dea tata timp cunosc codatii si dupa nume si cum sai depistez si i i depistrez repede dac nu am incredere in mine cai codat i fac poza sa ma conving
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :Nick !!!!!
- pai sa fie de gasca nu cu clanta mare sa sufere de admin sa faca in asa fel in cta regulilepecare le vrea sa nu pre sa fie simtie dac in teleg ge vreau sa spun
8. inca nu am intalnit man asa ceva
Sus In jos
smenarul

smenarul


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 05/06/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 1:00 am

1. inainte jucam cu nick de asasin dar ma lasai un timp si am revednit in forta cu nick smenarul si ma inerveaza ca unii miau copiat nick si joaca cu coade offf
2. ia meu de mes este stefan_ionut80
3. am avut pe multe man timp de 4 ani si joc de 5-6 ani cs si admin prezent mai am pe sof.no-ip.info dac este sa intri pe acolo si il nimeresti pe tonda sal intrebi cat sunt eu de bun si cas un jucator corect mai am si pe WaRRiOrS.idle.ro
4. nu man joc de acasa cai mai bine ca ma net
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- numele meu este Ioan Stefan Ionut
- 19 ani am
- orasul meu cel mult iubit galati
- ospatar dar momentan somer
6. pai joc cam mult man joc nu zic nu si joc pe dierite servare
mai ales unde sunt eu admin ca mai scap de codati
7.pai dea tata timp cunosc codatii si dupa nume si cum sai depistez si i i depistrez repede dac nu am incredere in mine cai codat i fac poza sa ma conving
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :Nick !!!!!
- pai sa fie de gasca nu cu clanta mare sa sufere de admin sa faca in asa fel in cta regulilepecare le vrea sa nu pre sa fie simtie dac in teleg ge vreau sa spun
8. inca nu am intalnit man asa ceva
Sus In jos
Luck1an

Luck1an


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 08/06/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 3:02 pm

Salut ! Am trimis acest mesaj pentru ca as dori admin!!! Nickul meu este : Luck1an ! ID-ul meu de messenger este : ciupa_maniac ! Serverele pe care am mai jucat sunt : cs.satoga.ro , cs2.satoga.ro , cascheta.idle.ro ... etc ! Joc de acasa ! Lucian , 18 ani , Galati , elev...! Cam 3-5 ore pe zi ! Vreau admin pentru a avea grija de acest server cand nu sunt alti admini ! Principalele probleme ale multor servere din Romania sunt ... codatii , lagul si adminii care sufera...! Principalele sarcini ale unui admin sunt : cei care au cod , trebuie sa le fie facute poze dupa care vedem daca merita sau nu ban , kick la cei cu lag , votarea hartilor , etc !!! Problema cea mai deasa intalnita de mine este , suferinta de admin(sunt smekeri ca au admin si isi bat jot de juktori)! Multumesc , si sper sa iau admin!
Sus In jos
BoNo

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 27/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 11:31 pm

Asadar Luck1an...sunt cateva conditii minime ptr. a primi admin. Una este sa ai activitate pe server, sa ai un comportament civilizat...si steam Smile...Dupa ce acestea sunt indeplinite..putem discuta si despre un posibil admin.
Sus In jos
pablo

pablo


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/06/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: cerere admin   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 3:41 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: pablo
2. ID de Y!Messenger : yakuzza_cs_2007
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : pe mai multe dar nu le mai stiu :-?
4. Jucati din net cafe-uri ? : deloc
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : Daniel
- varsta: 17 ani
- oras : Galati
- ocupatie : Elev in clasa a 10 care trece imediat in a 11 Very Happy :>
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : joc cs de 1 an jumate
7. De ce vreti admin ? :
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : sunt responsabil sa intretin serverul fara lag,codati ,aplic regurile ca la carte deloc care triseaza
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :
Nu am avut niciodata probleme la adminare
Sus In jos
BoNo

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 27/03/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 11:32 pm

Pablo...aceeasi problema Smile...Trebuie sa ai activitate pe server, un comportament decent, sa cunosti regulile clar...si sa ai steam.
Sus In jos
di@volo

di@volo


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 28/07/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 3:26 pm

am vazut codati astazi pe server si as vrea sa primesc cat mai repede admin pentru a le veni de hac.Nume pe server: di@volo ,adresa de mess: diavoloversion_666,am mai avut admin pe hiv.malware-site.www si inca doua servere nu le mai stiu numele,nu joc din net cafe ca nu imi place joc de acasa,nume real:Mihalache Radu,varsta 22,oras Vaslui,ocupatie:liber profesionist Laughing ,de la 10 pana la 5 dimineata sau chiar 6,as vrea sa fiu admin pentru a interzice codatilor sa intre sa joace cu coduri ma enerveaza si pe serverul dumneavoastra se injura mult tare si as vrea sa le dau niste lectii sa nu mai vorbeasca asa urat,nu vad ca ar exista nici o problema in afara ca se trage prea mult de admin adica unu vrea sa ai deie ban lu X altu vrea sa se uite pe Y si tot asa.Principalele sarcini ale unui admin:sa faca poze la codati,sa le dea restrictii de vorba (llama) celor care injura, celor care campeaza mai mult de 45 sec sa le dea ori slay ori kick.Ohoo am intalnit multe probleme cum ar fi:cel care are coade nu este dat afara iar cel care vb codat gen ''plm''este dat afara direct ceea ce nu este cazul pe acest server deoarece nu exista admini.deci va rog sa imi datzi astazi adminul dak puteti cheers cheers cheers
Sus In jos
Mutantu'x

Mutantu'x


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 36
Data de inscriere : 30/07/2008

Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 5:55 pm

Admin a scris:
Aici faceti cerere de admin in cazul in care consideratzi ca mertitatzi acest privilegiu! Nu dam admin la oricine! Trebuie sa fiti responsabili si destul de maturi in gandire! Chiar daca luati admin, la fel de ushor vi-l putem lua daca nu respectati regulile de bune maniere si nu demonstrati ca sunteti mai destepti decat cei care acuza jucatori aiurea de coduri!

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: Mutantu'x
2. ID de Y!Messenger : adi_7891
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : ----
4. Jucati din net cafe-uri ? : nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : Radu Adrian
- varsta: 21
- oras : galati
- ocupatie : liber profesionalist
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : 7 ore din 24|7
7. De ce vreti admin ? : se injura prea mult si nu prea sunt admini online
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : de a face ordine, disciplina si redarea unui joc cit mai linistit
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? :
hmmm nu sunt admini online Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aici faceti cerere de admin! Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! Icon_minitime

Sus In jos
 
Aici faceti cerere de admin!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cerere de Admin
» Cerere admin
» Admin(cerere)
» cere admin
» Aici puteti vedea membrii clanului ~glCS~:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: galatiCS.malware-site.www :: Serverul galatiCS.malware-site.www-
Mergi direct la: