Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Aici faceti cerere de admin!

In jos 
+24
Mihaela
EcStAsYNiGhT
buby copilul atomyk
I-NeeD-MoneY^BraiLa
BlaKe*
cataw
Mutantu'x
di@volo
pablo
Luck1an
smenarul
abyca
vladgatu
VaSy*v3X
.|.V.t.N.|. HuNt3r
ApasFinDauDivin
D33A
rS^
sandu
run or die
oana
BoNo
Sandman
Admin
28 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
vladgatu

vladgatu


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 28/04/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 2:35 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: KaMiyKaTzZE
2. ID de Y!Messenger : vladgatu@yahoo.com
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : pe niciunul inafara de a meu
4. Jucati din net cafe-uri ? : NU
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : GATU VLAD
- varsta: 15 ani
- oras : IASI
- ocupatie : Elev clasa a 8-a
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : cand merg la scoala nu prea joc. joc in weekend si vacante.
7. De ce vreti admin ? : nu imi plac cei codatzi si cei cu vocabular inadecvat - si as vrea sa ajut la "curatzenia" zilnica a serverului (de codatzi si altzii care injura etc)
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : SUNT MULTI CODATI care se dau smecheri ca ei ar fi cei mai tari Smile
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : Sa joace pe serverele pe care e admin si sa controleze situatia pe serveru actual gandind inainte de a actiona s.a.m.d etc.
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : NU su sunt prea informat despre asa ceva Crying or Very sad No
Sus In jos
cataw

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 21/08/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 12:51 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: Cataw(m.3)Mondialu'
2. ID de Y!Messenger : Cataw_Yubaretzu_2008
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : Pe nici unul:D
4. Jucati din net cafe-uri ? : Nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:Sigur
- nume real :Catalin
- varsta:13
- oras :Buzau
- ocupatie :Nici unu
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : Jok 2-3 ore pe zi ji pe servare diferite
7. De ce vreti admin ? :Poy nu am avut nici odata ji vreau makr aq
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :Nush
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server?:Nici una




Plz datzimi ji mie admin[-o<
Sus In jos
BlaKe*

BlaKe*


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 26/08/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 12:36 am

Salut !!!

Cu ce Nick jucati pe server ?: BlaKe*

ID de Y!Messenger : david_free2rap

Pe ce alte servere ati mai avut admin? : Am mai avut pe 2 servere admin, din pacate ambele au fost inchise.

Jucati din net cafe-uri ? : Nu, nu am mai jucat de pe la 13 ani...

Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : David Ovidiu
- varsta: 16 ani
- oras : Craiova
- ocupatie : liceu in clasa a 10-a

Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : Pe acest server joc cam de vreo 2 SAPTAMANI ca at am aflat, neavand unde sa joc, joc cam 3-4 ore pe zi, iar cs joc de vreo 2 ani.

De ce vreti admin ? : Pt. a va ajuta sa va extindeti comunitatea si sa faceti un server cat mai disciplinat si mai cunoscut.

- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : Am avut admin pe un server Best.Monynet.ro care s-a inchis, si un vecin (First Thief) mia zis sa intru pe acest server deoarece este foarte frumos si bine ordonat si intradevar asa a si fost si as dori sa fac si eu parte din acesta comunitate si sa va ajut cu codatii si jucatorii indisciplinati, deoarece asta e marea problema a serverelor din romania.
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : Principalele sarcini ale unui admin sunt:
-sa fie disciplinat,
-sa faca poze jucatorilor suspecti si sai pedepseasca pe cei care vorbesc vulgar,
-sa fie foarte calm cu jucatorii si sa-i ajute,
-sa joace cat de cat bine,
-sa respecte ceilalti admini si deciziile lor la fel si ei, etc.

Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : M-am gandit ca poate mai aveti nevoie de inca un recrut sa va ajute in depistarea codatilor si pedepsirea lor, cat si a celor care voresc urat, singura problema care a fost pe server a fost atunci cand mi s-au cerut pozele si un admin, nu stiu cine mia dat punish si aveam lag de nici cs nu mai merea bine...nici nu m-a lasat sa iau id-ul de mess bine...bine ca First thief e vecin cu mine si aveam id-ul lui si i-am dat pozele apoi am intrat pe server si mi s-a scos lag-ul...aici ar trebuii ca jucatorii sa fie lasati sa dea pozele in maxim 1-2 minute si sa nu fie pedepsiti asa repede, deoarece nu au cum sa predea pozele.

Precizez ca am si steam daca foloseste la ceva, si sunt pe locu 7 in top.

Cu respect, BlaKe* .


Ultima editare efectuata de catre BlaKe* in Vin Aug 29, 2008 2:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
I-NeeD-MoneY^BraiLa

I-NeeD-MoneY^BraiLa


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 27/08/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: CERERE ADMIN   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 2:09 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server?: I-NeeD-MoneY^BraiLa
2. ID de Y!Messenger: hacher_braila2006
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin?: cs3.x2.ro, cascheta.idle.ro, chaoss.idle.ro(devenit chaoss.ro sau cs.chaoss.ro) etc
4. Jucati din net cafe-uri ?: NU!!! Doar d aksa
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale: DAP
- nume real: Florentin
- varsta: 19
- oras : BraiLa
- ocupatie: Femei,fete,curve,minore, chef, shcoala, CS
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ?: destule ore, cs3.x2.ro si asta al vostru dar mi-am luat ban cik am cod Mad
7. De ce vreti admin ?: sa adminez sv corect...sa scap de codatzi...sa nu ma mai acuze lumea k am COD...km atat
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta?: CODATZII (makr 1 admin non-stop pe sv)
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin?: RESPECTUL, CORECTITUDINEA, NON-SUFERINTZA, si apoi restu
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server?: Adminii nu shtiu ce'i ala SKILL+casti+mouse praf(k la mn) nu pot face diferentza kre e codat si kre nu...dak da hs q usp-ul la 2....are cod...dak ia kte 4-5 pe runda @ codat....dar nu fac poze...intzeleg datzi blind si dak zic sa-l scoatetzi k nu am cod si am steam mi-l scoatetzi si apoi dc ban
lol! ?
Sus In jos
BoNo

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 27/03/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 2:40 am

Asadar....Cererile de admin vor fi luate in considerare doar daca sunt facute aici. Incepand de astazi conditia principala pentru a beneficia de slot user/admin va fi posesia unui steam id dublat de atitudine civilizata, comportament pozitiv si nu in ultimul rand un minim timp petrecut pe server.
Sus In jos
buby copilul atomyk

buby copilul atomyk


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 30/08/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: buby   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 8:07 am

. Cu ce Nick jucati pe server ?: buby copilul atomyk
2. ID de Y!Messenger : buby-alex
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : csbestial
4. Jucati din net cafe-uri ? : nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :alex nedelcu
- varsta:destula cat sa pot juca cs
- oras :galati
- ocupatie :elev si fotbalist la otelul galati
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : 6 ore
7. De ce vreti admin ? :am gasit azi acest super sv si forum si cred ca sunt multi codati si prea putini admini
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : scapand de codati si foarte multa reclama daca ai placere de un sv
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :in primuyl rand sa intre cel putin 4 ore pe sv si daca observa un codat sa intre spectator si un screeh shot
8. Ce probleme de adminare ati intalnitt.pai nu am vazut nici un admin
Sus In jos
buby copilul atomyk

buby copilul atomyk


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 30/08/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: buby   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 8:09 am

. Cu ce Nick jucati pe server ?: buby copilul atomyk
2. ID de Y!Messenger : buby-alex
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : csbestial
4. Jucati din net cafe-uri ? : nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :alex nedelcu
- varsta:destula cat sa pot juca cs
- oras :galati
- ocupatie :elev si fotbalist la otelul galati
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : 6 ore
7. De ce vreti admin ? :am gasit azi acest super sv si forum si cred ca sunt multi codati si prea putini admini
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : scapand de codati si foarte multa reclama daca ai placere de un sv
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :in primuyl rand sa intre cel putin 4 ore pe sv si daca observa un codat sa intre spectator si un screeh shot
8. Ce probleme de adminare ati intalnitt.pai nu am vazut nici un admin
Sus In jos
EcStAsYNiGhT

EcStAsYNiGhT


Numarul mesajelor : 5
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 2:52 am

Salut tuturor op acestui forum si adminilor de pe sv

-EcStAsY^NiGhT sau EcStaSy nick pe sv
-bodo_campionul_18
-pai am mai avut admin pe fostul essentiales
-joc de acasa
-deci numele vil pot zice in caz de este nevoie pe mess dar probabil nu cred ca necesita o graba acum, varsta 19 orash galati, urmeaza sa fiu student
-cam intre 5-8 ore cam asa joc pe zi nu continuu dar adunat vreo 8
-Deoarece mi se pare un sv destul de bun....useri care intra de obicei si joaca nu prea is codati pacat ca seara rup sv de coduri de obicei cand nu sunt admini ,admini mi se par de treaba si cam atata
-In general sa nu mai fie codatii...am observat sunt unele sv ..nu din propria experienta dar knd intra un codat ii da afara si apare cand ii da afara si ce au avut:-/ mi se pare destul de marfa....dar in principal codati.
-Pai sa intre pe sv...sa aiba grija sa nu mai intre speciile de oameni codati ca ma enerveazaX( sa stea da cel putin 4 ore....pe sv..chiar si 5, sa mai intre din cand in cand si seara dak poate k atunci se aduna de a codati si da intradevar sa intre spec si sa de a un screen shot Smile
-pai nu prea am intalnit...



Rolling Eyes Very Happy [b][i]
Numai Bine si multumesc pentru intelegere

Ps:Nu stiu cat de buna cererea ca sunt cam obosit
Sus In jos
Mihaela

Mihaela


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 02/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 10:22 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ?:Mihaela
2. ID de Y!Messenger :mihaela_ana_liviu
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? :Destule ... enumerarea ar insemna reclama;)
4. Jucati din net cafe-uri ? :nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale: STEAM ID StyLLMihaela_ana
- nume real :mihaela ana
- varsta:23
- oras :galati
- ocupatie :studenta
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? :1...n ore;)
7. De ce vreti admin ? : ajut ... ofer din din experienta mea putine sv de galati
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :mentinerea si aducerea playerilor pe sv ... mentinerea curata a sv...!!!
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : sunt cam noua ...!!!!
Sus In jos
nebunU

nebunU


Numarul mesajelor : 12
Localizare : Brãila
Data de inscriere : 01/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 2:02 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: nebunU
2. ID de Y!Messenger : oachybr
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : sincer ? multe
4. Jucati din net cafe-uri ? : nop
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : Orzan Viorel
- varsta: 17
- oras : Braila
- ocupatie : Elev
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : pe cele care am admin , cel putin 6 ore
7. De ce vreti admin ? : sa ajut ..
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? :
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? : mentinerea si binenteles aducerea playerilor pe server , curatarea serverului de infecti(codati) .
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server? : aici ?? problema cu bannurile aiurea.. am observat ca se dau banuri aiurea.. si foarte multe nu verifica playeru respectiv .. ar trebui sanctionati admini care fac asta fara sa verifice !!
Sus In jos
error

error


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 02/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 11:57 am

Vreau si eu un admin cu numele error !! am mai facut o cerere plzzzz SmileSmileSmileSmile
Sus In jos
error

error


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 02/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 12:04 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: error ><
2. ID de Y!Messenger: cla4ud1u
3. Id de steam: kick112
4. Jucati din net cafe-uri ?: NU
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real : Claudiu
- oras : Galati
- ocupatie : Elev
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : 7-8 ore pe zi pe galatiCS.malware-site.www si cs.pgl.ro
7. De ce vreti admin ? :pt a avea si eu grija de server aatunci cand nu sunt alti admini pe sever
8. Uneori unii admini sunt nedrepti ! ! ! !
9. Eu as vrea sa primesc admin pentru a feri srv de codati si de cei care vorbesc ura si pentru al pastra curat ca sa poata sa joace palyerii corecti !!



Multumesc! sal ! SmileSmileSmileVery Happy
Sus In jos
Stefan

Stefan


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 10:35 pm

hei e cn aici?
Sus In jos
Stefan

Stefan


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 10:37 pm

ma fi atent sun multe chesti am facut cerere pe cereri admin hai sa vb pe mes saftastefan
Sus In jos
Stefan

Stefan


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 12:34 pm

as vrea si eu admin daca voi primi primit sa fiu foarte capabil pe acest servar sa ma uit de fiecare data daca sunt codati si sa ii dau afara . si as vrea sa vb pe mes id saftastefan
Sus In jos
Stefan

Stefan


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 12:35 pm

as vrea si eu admin daca voi primi primit sa fiu foarte capabil pe acest servar sa ma uit de fiecare data daca sunt codati si sa ii dau afara . si as vrea sa vb pe mes id saftastefan
Sus In jos
Cain

Cain


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Data de inscriere : 13/09/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 11:53 pm

1. Cu ce Nick jucati pe server ?:
Cain
2. ID de Y!Messenger :
oviduzz (oviduzz@yahoo.com)
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin?
: games.pacificnet.ro , cs.2wheels.biz ,cs.generations.ro (dar s`a desfiintat) si altele..nu mi le mai amintesc:p
4. Jucati din net cafe-uri ? :
Nop
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
Steam ID : zeus_d12
- nume real :
Ovidiu
- varsta:
18
- oras :
Iasi
- ocupatie :
inca un anishor la liceu :p
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? :
destul..pe galatics ..si 2wheels :p
7. De ce vreti admin ?
:In caz ca nu este admin on(precum s`a intamplat de ceva ori)..sa pot face eu treaba :p
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta?:
prea multe sunete, prea multi admini incepatori , prea multe favoritisme :p
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :
Sa mentina linistea si buna disputare a jocului, eventual sa ajute noii jucatori raspunzand la intrebarile acestora.
8. Ce probleme de adminare ati intalnit pe server?
:Schimbarea hartii fara vote, ban fara motiv, certuri intre admini(ca eu am acces mai mare..tu mai mic..si restu):p
Sus In jos
buby copilul atomyk

buby copilul atomyk


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 30/08/2008

Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: admin buby   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 9:39 am

1. Cu ce Nick jucati pe server ?: buby copilul atomyk
2. ID de Y!Messenger : buby-alex
3. Pe ce alte servere ati mai avut admin? : csbestial
4. Jucati din net cafe-uri ? : nu
5. Daca doriti sa ne lasati cateva date personale:
- nume real :alex nedelcu
- varsta:destula cat sa pot juca cs
- oras :galati
- ocupatie :elev si fotbalist la otelul galati
6. Cat timp pe zi jucati CS si pe ce servere ? : 6 ore
7. De ce vreti admin ? :am gasit azi acest super sv si forum si cred ca sunt multi codati si prea putini admini
- Ce probleme majore vedeti pe serverele din Romania si cum puteti ajuta? : scapand de codati si foarte multa reclama daca ai placere de un sv
- Care considerati ca sunt principalele sarcini ale unui admin? :in primuyl rand sa intre cel putin 4 ore pe sv si daca observa un codat sa intre spectator si un screeh shot
8. Ce probleme de adminare ati intalnitt.pai nu am vazut nici un admin
id steam buby_atomyk
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici faceti cerere de admin!   Aici faceti cerere de admin! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aici faceti cerere de admin!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» cere admin
» Cerere de Admin
» Cerere admin
» Admin(cerere)
» Un admin as vrea si eu :) !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: galatiCS.malware-site.www :: Serverul galatiCS.malware-site.www-
Mergi direct la: